Izabella Walczak

Położna / Doradca laktacyjny / Szkoła rodzenia

Indywidualna Praktyka Położnej

O Mnie


Położna / Doradca laktacyjny / Szkoła Rodzenia

Nazywam się Izabella Walczak i jestem położną, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Jestem absolwentką Studium Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywam od 1997 roku w codziennej pracy na oddziale porodowo-operacyjnym. Cud narodzin, pierwszy kontakt matki z dzieckiem, radość rodziców a czasami ich rozpacz są dla mnie wyjątkowym doświadczeniem życia.

W 2011 roku ukończyłam kurs „Problemy w Laktacji” uzyskując tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. Dzięki zdobytej wiedzy mogę pomagać kobietom, które chcą karmić piersią a mają z tym trudności.

Ciągle pracuję nad własnym rozwojem uczestnicząc w kursach, szkoleniach i specjalizacjach. W 2013 roku ukończyłam 2-letnią specjalizację z pielęgniarstwa rodzinnego uzyskując tytuł specjalistki i jako położna środowiskowo-rodzinna współpracuję z przychodnią na 9 maja 13 w Szczecinie. W ramach NFZ prowadzę edukację okołoporodowe dla ciężarnych a po porodzie przychodzę na wizyty patronażowe.

Wykorzystując doświadczenie zawodowe i zdobytą wiedzę prowadzę zajęcia w Szkole Rodzenia ”Pomocna Dłoń” dla rodziców, którzy w sposób świadomy i dojrzały chcą się przygotować do porodu i rodzicielstwa. Zajęcia odbywają się w Szpitalu SPSK nr 2 w Klinice Ginekologii i Położnictwa.

W swojej pracypatrzę na człowiekaw sposób całościowy kierując się jego dobrem i traktując z szacunkiem i zrozumieniem.